Medycyna i zdrowie

Profesjonalna korekcja powiek dla polepszenia wyglądu

Wiele osób ma problemy z powiekami, które negatywnie wpływają na nasz wygląd. Wykonanie zabiegu jest bardzo ważne. Poprawia się wygląd powiek dolnych jak i górnych, dlatego warto się szybko zgłosić do specjalisty, który się tym zajmuje. Pomoże nam w tym Zbigniew Łucki Chirurg plastyczny, który ma bardzo dobre opinie wśród wszystkich klientów. Zgłaszają się do tego specjalisty kobiety i mężczyźni. 

Kto powinien skorzystać z korekcji powiek

Na pewno powinny się zgłosić do chirurga te osoby, które mają nadmiar skóry na powiekach dolnych i górnych. Nie wygląda to dobrze, dlatego im wcześniej przejdą przez zabieg tym lepiej dla nas. Niektóre osoby cierpią na przepuklinę tłuszczową oczodołu i dla nich również będzie najlepszym rozwiązaniem wykonanie takiego zabiegi. Będziemy o wiele lepiej wyglądać i lepiej się czuć. Inni będą nas też w inny sposób postrzegać. Jeśli ktoś ma „worki pod oczami” albo opada mu powieka górna to nie powinien czekać tylko szybko przyjść do specjalisty, który będzie w stanie mu pomóc. 

Konsultacje przed wykonaniem zabiegu

Każdy zabieg poprzedzony będzie rozmową z lekarzem. To właśnie tam dowiemy się wszystkiego o zabiegu, jaki nas interesuje. Każdy zabieg ma swoje wady i zalety, dlatego lekarz nam o tym wszystkim opowie.  Osoby, które mają problemy z ciśnieniem tętniczym albo mają nieuregulowaną cukrzycę nie mogą się poddawać takim zabiegom. To, dlatego podczas rozmowy z lekarzem nie warto niczego zataić. Mówimy mu jak sytuacja wygląda, a on będzie się starał rozwiązać wszystkie nasze problemy. Jeśli nie mamy żadnych przeciwwskazań to specjalista weźmie się za wykonanie zabiegu, z którego efektów na pewno będziemy bardzo, ale to bardzo zadowoleni.  Po wykonaniu operacji trzeba dużo odpoczywać. To bardzo ważne, aby rany się zagoiły i żeby można było wrócić do zdrowia. Pacjent, który poddaje się takim zabiegom w pierwszej fazie może mieć światłowstręt, ale to normalne i nie ma się tym, co przejmować.  Najważniejsze jest to, że otrzymamy bezpieczny i skuteczny zabieg na korekcje powiek. 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *