Kulinaria

Kwadratowe opakowanie na tort

Oferta na opakowania wykorzystywane do pakowania tortów jest bardzo duża. Jednym z popularniejszych jest opakowanie kwadratowe. Jego wymiary to 22x22cm. Wysokość opakowania to 12 cm. Cały tort na pewno się nam nie zmieści chyba, że jej mały, ale kilka kawałków już tak. Dodatkowo takie opakowanie posiada uchwyt, dlatego przenoszenie takiego torba jest o wiele łatwiejsze. Chcemy go mieć w jednym kawałku, dlatego ma dla nas znaczenie to jak wszystko wykonał producent. Im lepiej zadbał o materiały tym lepszej jakości opakowania na torty powstało. My będziemy z niego teraz korzystać.

Właściwości opakowania na torty

Opakowanie zostało tak zaprojektowane, aby chroniło przed działaniem tłuszczu i wilgoci. To było możliwe dzięki zastosowaniu pokrycia z polietylenu. W ten sposób odporność opakowania wzrosła, dlatego jest wykorzystywane przez branżę cukierniczą.  Bardzo ważna jest również estetyka, a tutaj jest na wysokim poziomie.  Jest to opakowanie, które jest wytrzymałe i odporne na rozerwanie. Do tego można je łatwo złożyć, czyli jest praktyczne do transportu.

Zamawiamy opakowania do tortu

Można będzie zamówić również innej wielkości opakowania. Wystarczy zapoznać się z ofertą hurtowni, która takie opakowania sprzedaje. Są bardzo dobrze zaopatrzeni, dlatego do cukierniczej branży wybierzemy sobie to wszystko, co jest nam potrzebne. Ciasta będą przewożone w bezpieczny sposób. Dzięki takim opakowaniom można będzie to zrobić o wiele łatwiej.  Klient, który otrzyma tort w takim opakowaniu wie, że dowiezie go bezpiecznie do swojego domu. 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *