Moda i uroda

Torebki, plecaki i galanteria skórzana. Co będzie modne w sezonie 2020/2021

Torebki – sezon modowy 2020/2021

Wśród torebek w sezonie modowym 2020/2021 zdecydowanie będzie królował styl vintage, czyli charakterystyczne stylizowanie elementów ubioru i dodatków na ubiegłe epoki. Na wybiegach mogliśmy zobaczyć cekiny rodem z lat osiemdziesiątych, ale również drapowaną skórę oraz gruby, puszysty zamsz, który całkowicie zawładnie tym sezonem. Powrócą geometryczne kształty torebek, np. trapezowe. Warto zwrócić uwagę na łańcuszki, które będą albo bardzo cienkie, albo masywne i ciężkie. We wzorach będzie dominował print krokodylej skóry, który pojawił się na wybiegach między innymi u Versace, czy Dolce & Gabbana. Nie zabrakło również tradycyjnych, eleganckich kopertówek oraz dla kontrastu – fantazyjnych wzorów i kolorów. Jedno jest pewne – w tym sezonie, moda na pewno nie będzie nudna.

Plecaki – sezon modowy 2020/2021

Plecaki w tym sezonie, będą zaskakiwać różnorodnością oraz praktycznością. Dominowała w tym przedziale będzie sztuczna skóra – moda na bycie „ECO” rośnie, więc niemal wszyscy projektanci zrezygnowali ze zwierzęcych materiałów. Zobaczyć również podczas pokazów święcący lateks, który tylko przypomina o wielkim powrocie lat osiemdziesiątych. Pastele również nie wyszły z mody, wręcz przeciwnie – nadal podbijają największe modowe wybiegi, więc plecak w takiej kolorystyce to strzał w dziesiątkę. Modne również będą praktyczne i funkcjonalne plecaki z wieloma kieszonkami, najczęściej w geometrycznej formie.

Galanteria skórzana – sezon modowy 2020/2021

W tym roku (i kolejnym) zdecydowanie popularność galanterii skórzanej wzrośnie, a w szczególności będzie to dobrej jakości sztuczna skóra, która pojawiła się u większości projektantów w dosłownie każdej możliwej formie. W tym sezonie w skórze modne będą jasne kolory, barwione na pastele, ale również klasyczna czerń i wszystkie odcienie brązu – jest w czym wybierać. Najlepszym dodatkiem do klasycznej galanterii okazały się być frędzle, wykonane z takiego samego materiału co cała torebka, bądź portfel – im dłuższe, tym lepsze robią wrażenie. Były one najbardziej charakterystyczne na pokazie Prady.

Podsumowanie:

Więc w tym sezonie królują:

 •  moda vintage (w szczególności lata osiemdziesiąte);
 •  sztuczna skóra;
 •  lateks;
 •  frędzle;
 •  gruby i puszysty zamsz;
 •  pastele;
 •  fantazyjne, często geometryczne formy torebek, portfeli i plecaków;
 •  print krokodylej skóry;
 •  klasyczna czerń i wszystkie odcienie brązu;
 •  charakterystyczne łańcuszki przy torebkach;
 •  praktyczne i funkcjonalne plecaki;

Tutaj kupisz produkty opisane w artykule: https://www.brytyjka.pl/portfele-cat-3.html

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *