Moda i uroda

Krem na noc czyli odpoczynek i regeneracja skóry

Naturalny dobowy rytm i funkcjonowanie według niego jest najzdrowszym i najlepszym dla człowieka systemem działania. Kiedy w dzień jesteśmy aktywni, działamy na wysokich obrotach i jesteśmy w stanie dużego pobudzenia nasz organizm ukierunkowuje się na efektywność tego działania. W nocy natomiast organizm naturalnie przestawia się na tryb odpoczynku. Ten czas jest  człowiekowi potrzebny żeby nabrać sił na kolejny pracowity dzień. Dotyczy to każdej komórki ciała ale najbardziej widoczne jest to na skórze twarzy. Dlatego żeby cera nie wskazywała na zmęczenie i przepracowanie nie tylko należy się dobrze wysypiać ale zadbać o prawidłową pielęgnację odpowiednimi produktami. Konieczne do zastosowania są odpowiednie kremy na noc. Możemy wybrać idealny dla siebie zaglądając pod adres: https://elfa-pharm.pl/225-kremy-do-twarzy-i-ciala-na-noc

Jak działają kremy na noc

Kremy na noc mają za zadanie wspomagać naturalne procesy regeneracyjne, które podczas nocnego odpoczynku dzieją się w całym organizmie. Takie kremy mają bogatszy skład i cięższą konsystencję od kremów na dzień właśnie po to aby niejako zbombardować skórę najwartościowszym z możliwych zestawem substancji. Najczęstsze właściwości kremów na noc to:

– odżywcze 

– przeciwzmarszczkowe 

– regenerujące

– kojące

– wzmacniające

– nawilżające

Takie działanie uzyskuje się dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom takim jak:

– aloes

– argan

– odpowiednik jadu żmii

– tauryna

– dziegieć brzozowy

– substancje owocowe

– substancje kwiatowe (róża, rumianek) i ziołowe

Starając się zadbać o cerę, dbajmy o prawidłowy wypoczynek i pomagajmy odpoczywać naszej skórze używając takich produktów jak kremy na noc. 

 

 

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *